Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Zunobri wordt 1e helft van de mat gespeeld

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.
Zunobri

ZUIDHORN – Na de verloren bekerwedstrijd van afgelopen woensdag tegen Pallas, 11-26, is het Vitesse die op bezoek komt. Vitesse beleeft een goede start van het seizoen met twee gewonnen wedstrijden, waar Zunobri nog op nul punten staat. Ook vandaag zal blijken dat Zunobri nog steeds moet wachten op de punten.

Al twee keer eerder moesten de spelers van Zunobri een hoop doelpunten incasseren van Vitesse. Tijdens het zaalseizoen 22/23 wist Vitesse maarliefst 30 keer te scoren in beide wedstrijden. Waar Zunobri bleef hangen bij 12. Het scorend vermogen blijft de bottleneck bij Zunobri. Ook vandaag.

Slechts twee doelpunten. In 30 minuten. Stefan Steenbergen weet na een fraaie pass van Simone Veenstra van dichtbij te scoren. Manon Brander weet laat in de eerste helft de tweede te maken van afstand. Aan de andere kant weet Vitesse negen keer te scoren.

Reden tot paniek. Scoren lukt niet. De bal rond passen gaat voor geen meter. Er wordt veel gemopperd. Zunobri staat vandaag tegen Vitesse en zichzelf te spelen. Bij een stand van 2-9 is er dan een moment rust. Tijd om even af te koelen. Zoeken naar oplossingen om na de tweede helft elkaar weer aan te durven kijken. Coach Willem Pera besluit dan ook om Fred en Alie Pera in het veld te brengen.

Toch blijft de negatieve sfeer hangen binnen het team. Een loodzware tweede helft staat voor de boeg. Vitesse houdt zeker niet in en korfbalt vrolijk verder. Het staat 2-14 als Fred weet te scoren. Later weet hij ook het vierde doelpunt voor Zunobri te maken. Steeds verder richting het einde weet Zunobri de negativiteit van zich af te schudden. Het zijn Alie en Simone die een lach terugbrengen op de gezichten van de supporters en de spelers. Na 60 minuten fluit scheidsrechter J. De Boer af bij een stand van 6-23.

Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.  

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →