Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Start verkoop woningen De Oostergast -  Zuidhorn live op internet

10 november 2015    Zuidhorn-nieuws
Eerste fase van deelplan ‘Het Noorderlicht’ binnen 4 maanden verkocht
Zuidhorn-presentatie-nieuwbouw

Op 17 november 2015 om 20:00 uur organiseren Plegt-Vos Bouwgroep en nieuwbouwmakelaar NieuwbouwGroningen.nl een live online presentatie. Tijdens deze presentatie worden de nieuwbouwplannen in de wijk ‘Het Noorderlicht fase 2 / De Oostergast’ in Zuidhorn via internet gepresenteerd. De nieuwbouw in het deelplan ‘Het Noorderlicht’ omvat in totaal 30 woningen, met twee-onder-een-kap woningen en rijwoningen. Het prijsniveau ligt tussen de € 175.000,- en € 260.000,- (v.o.n.). Het is de tweede keer dat Plegt-Vos Bouwgroep en nieuwbouwmakelaar NieuwbouwGroningen.nl een live online presentatie inzetten om potentiële huizenkopers aan te trekken en te interesseren. In april van dit jaar werd de eerste fase van deelplan ‘Het Noorderlicht’ online gepresenteerd. Alle 30 woningen werden binnen een tijdsbestek van 4 maanden verkocht. Recent werd bekendgemaakt dat Zuidhorn het enige groeidorp is in de provincie Groningen. Inschrijven voor de live online presentatie op 17 november a.s. kan via: http://in.deoostergast-zuidhorn.nl/.

Zuidhorn is een gewilde woonlocatie

“De online live presentatie in april was een groot succes en ook nu hebben we al enkele tientallen aanmeldingen ontvangen”, geeft Renske Wiggers van Plegt-Vos Bouwgroep aan. “Zuidhorn is zeer in trek bij mensen uit de stad Groningen is onze ervaring, vooral jonge gezinnen willen graag in Zuidhorn wonen.” Zuidhorn is met maar 9 treinminuten van de stad Groningen en een scala aan moderne faciliteiten een gewilde woonlocatie. “Recent is ook het centrum opnieuw ingericht en zijn er een nieuw zwembad en een nieuwe school gerealiseerd, welke slechts op 500 meter van de nieuw te realiseren woningen liggen”, vult Luit Tebbens Torringa van Nieuwbouwgroningen.nl aan. “Door de gunstige prijsstelling van de nieuwbouwhuizen maakt  een groot deel van de kopers kans om in aanmerking te komen voor de Nationale Hypotheek Garantie, meer zekerheid en een aantrekkelijke rentekorting is zo mooi meegenomen!”   

Online live presentatie op 17 november a.s.

Op 17 november om 20:00 uur duiken Luit Tebbens Torringa van NieuwbouwGroningen.nl en Renske Wiggers van Plegt-Vos Bouwgroep weer de studio in. Deelnemers aan de online live presentatie ontvangen als eerste alle informatie over de bouwplannen ‘Het Noorderlicht fase 2 / De Oostergast’. Inschrijven voor de online live presentatie kan via: http://in.deoostergast-zuidhorn.nl/.  

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobri -wik 2025 veld

Zunobri houdt punten nipt in huis

06 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het veldseizoen is weer begonnen
Lees verder →
Fietsexamen 2025 (7)

Kinderen geven wél hun richting aan op de fiets

06 april 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Moeder valt door de mand bij fietsexamen
Lees verder →
Foto expo

Exclusief voor Rudie Wiersma klanten: InFocus memoryspel

06 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Fotoexpo bekijken in de winkel
Lees verder →
Schotse

mmBoehoe: Ze zijn weer in het park!

04 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Schotse Hooglanders grazen er weer op los
Lees verder →
Zonnetuin tuinclub beeld (3)

Vrouwen van de Zonnetuin schenken bronzen beeld aan Zonnehuis

03 april 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Leefbaarheidsprijs goed besteed
Lees verder →
Allersmaborg

Excursie Museum Wierdenland, Kerk & Allersmaborg

03 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 12 april 2025
Lees verder →