Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Start OldStars tafeltennis in Leek uitgesteld

15 januari 2022    Zuidhorn-nieuws
Op de reguliere dinsdagavond kan wel weer worden getafeltennist. Geïnteresseerden in tafeltennis zijn dan uiteraard welkom om een balletje te komen slaan!’.
Tafeltennis ouderen

De start van OldStars tafeltennis bij tafeltennisvereniging Talero in Leek wordt uitgesteld. Ondanks de vrijdag aangekondigde versoepelingen voor de sport kan door de overgebleven RIVM-maatregelen de geplande kick-off op 19 januari helaas geen doorgang vinden.

Het programma van de Kick-off van OldStars tafeltennis bestaat uit een inloop met koffie of thee, met aansluitend een welkomstpraatje van voorzitter en wethouder. Oud-Europees kampioene Bettine Vriesekoop zal daarna een presentatie houden en vervolgens de eerste training geven. Tot slot is er een gezamenlijke afsluiting onder het genot van een drankje.

Na de persconferentie van afgelopen vrijdag is duidelijk dat er, onder voorwaarden, wel weer binnen mag worden gesport. Helaas mogen niet-sporters en publiek niet mee naar binnen. Tevens is de evenementensector en de horeca nog gesloten wat inhoudt dat ook de sportkantine gesloten blijft.

‘Het sociale aspect met een praatje, een kopje koffie of thee, en een gezellige afsluiting met een drankje is een wezenlijk aspect van het concept OldStars. Met een gesloten horeca en gesloten sportkantine kunnen wij dit helaas momenteel niet aanbieden. In goed overleg met het Nationaal ouderenfonds en de NTTB is daarom besloten om de start van OldStars bij Talero in Leek uit te stellen’ , aldus secretaris Jan Dijkstra van tafeltennisvereniging Talero.

Door de grote belangstelling is de opstart van OldStars tafeltennis bij Talero overigens wel een groot succes! Helaas zal men dus nog even geduld moeten hebben voor de daadwerkelijke start hiervan. Het kabinet maakt eind deze maand een lange-termijnplan bekend. Hierna zal in overleg met Nationaal Ouderenfonds, NTTB en Bettine Vriesekoop een nieuwe datum worden vastgelegd. De eerste indicatie is dat dit waarschijnlijk half maart zal zijn.

‘Het positieve nieuws is dat we gelukkig weer mogen sporten! Op onze reguliere dinsdagavond kan dus weer worden getafeltennist!. Jeugd kan trainen van 19.00 uur tot 20.15 uur. Senioren, alle leeftijdsgroepen, spelen van 20.15 uur tot 22.00 uur. Geïnteresseerden in tafeltennis zijn dan uiteraard welkom om een balletje te komen slaan!’.

Kijk voor meer informatie op http://www.talero.nl

  • Tafeltennis
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →