Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Nieuwe werkgroep KanaalPOP: Foodtrucks en Hollandse avond

20 juni 2015    Zuidhorn-nieuws
Entree gaat, dit jaar Tweedaags Festival, kostendekkend maken
Food-truck

De door SWGZ georganiseerde brainstormsessie om KanaalPOP dit jaar door te laten gaan heeft effect gehad. Er is een groep enthousiaste mensen opgestaan om de achtste editie van KanaalPOP in augustus te organiseren. In werkgroep zitten o.a. Taco Hoekzema, Klaas jan Mulder, Kees den Donker en Alfred & Janny en zoon Richard Voogd van Alles entertainment.

Hard werken
Een aantal zoals Taco is al jaren betrokken bij het festival en kent zodoende het klappen van de zweep. Met de familie Voogd in de gelederen is ook het technische deel afgedekt. Er wordt hard gewerkt om de hoge kwaliteit van de initiators van het festival waaronder Patrick Wijninga, te handhaven.  Lastig is wel dat er geen kant en klare draaiboeken bestaan. Door de gestage groei van het festival is de organisatie meegegroeid en daardoor wist iedereen precies wat hij/zij moest doen. Maar niemand wist alles. Uiteraard is alle documentatie et cetera overgedragen aan de groep.

Overgangsjaar
Er is gekozen om dit jaar een overgangsjaar te laten zijn. Aan de opzet van het festival is weinig veranderd. Belangrijkste wijziging is het vragen van entree ( € 5,- / € 7,50 ) en twee in plaats van drie dagen feest.

Foodtrucks
Nieuw is het plan om het populaire fenomeen van de Foodtrucks naar Zuidhorn te halen. In plaats van een gewone vette bek halen, kunnen bezoekers lekkere, Biologische en Raw Food hapjes uit nostalgische ( zonder roetfilter rijdende ) Volkswagenbusjes kopen.

Hollandse avond
Vrijdagavond wordt het Hollandse avond en Zaterdag komt er een spectaculaire Line-up waarover de organisatie op dit moment nog niets wil loslaten.

Dankzij de enthousiaste werkgroep kunnen inwoners van Zuidhorn en wijde omgeving op vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus 2015 weer genieten van KanaalPOP. Een kaartje van € 5,- / € 7,50 zal het bezwaar niet zijn.

Sandra ter Veen en Inge Sijtsema van SWGZ zijn dit jaar minder nauw betrokken bij de organisatie maar houden wel vinger aan de pols. Na afloop zal worden geëvalueerd hoe deze aanpak is bevallen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →