Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema pakt de draad weer op

30 september 2010    Zuidhorn-nieuws
Terwijl de meeste wielerogen gericht zijn op de wereldkampioenschappen in Australië stapt de uit Zuidhorn afkomstige Bauke Mollema vandaag op de fiets in België voor de meerdaagse koers GP Franco-Belge. Een kleine

Terwijl de meeste wielerogen gericht zijn op de wereldkampioenschappen in Australië stapt de uit Zuidhorn afkomstige Bauke Mollema vandaag op de fiets in België voor de meerdaagse koers GP Franco-Belge.

Een kleine twee weken geleden werd Mollema, net als een aantal ploeggenoten, getroffen door een virus in aanloop naar de wedstrijd GP Isbergues in Frankrijk en is voldoende hersteld om weer in wedstrijdverband uit te komen.
Het virus hield de 23-jarige renner een aantal dagen aan de kant. Inmiddels heeft Mollema weer een paar lange duurtrainingen af kunnen werken en komt het herstel in het kader van de Ronde van Lombardije over twee weken waarschijnlijk nog net op tijd.

Het Circuit Franco-Belge wordt verreden in het grensgebied tussen België en Frankrijk. De wedstrijd begint donderdag 30 september en duurt tot en met zondag 3 oktober. Daarna traint Mollema door om eind volgende week af te reizen naar Italië voor de afsluitende periode van het seizoen aldaar. Er staan drie semi-klassiekers op het programma, waaronder de Ronde van Piemonte. Op zaterdag 16 oktober wil de Raborenner dan nog één keer pieken in de Ronde van Lombardije.

Dan is het seizoen afgelopen en kan één van Nederlands grootste talenten terugkijken op een prima seizoen. Twaalfde in zijn eerste grote ronde, de Giro en zijn eerste profzege in de Ronde van Polen op vrijdag 6 augustus. Op de UCI-ranking heeft Mollema grote sprongen gemaakt en zeer waarschijnlijk sluit het wielerseizoen af met een plek bij de beste vijftig renners van de wereld. De wedstrijd in België de komende dagen betekent wel dat Mollema komende zaterdag niet in Hoogezand te bewonderen zal zijn bij de Nederlandse Clubkampioenschappen voor ploegen. Hij is lid van de Noordelijke Wielervereniging Groningen, maar ploegleider John Kerstholt zal het zonder hem moeten doen.
30-09-2010 GIC

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →