Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Medailleregen voor Zeno

31 januari 2011    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 29 januari 2011 startte een grote groep enthousiaste zwemmers in Haren aan de 25-50 meter wedstrijd. Voor Nynke Gerritsma, Sven Heijkoop, Joachim Knoop, Attje van de Veen, Klaske van Werven en

Zaterdag 29 januari 2011 startte een grote groep enthousiaste zwemmers in Haren aan de 25-50 meter wedstrijd. Voor Nynke Gerritsma, Sven Heijkoop, Joachim Knoop, Attje van de Veen, Klaske van Werven en Evert Hofman was het hun eerste wedstrijd voor Zeno. Sven, Joachim en Evert haalden gelijk al een medaille, dus dat was een heel goed begin.

De 31 zwemmers van ZENO zwommen in deze wedstrijd maar liefst 17 medailles bij elkaar op het onderdeel 50 meter schoolslag. Mirte Drijfhout , Desmond Drijfhout, Evert Hofman, Patrick Huberts, Joachim Knoop, Benice Kooijinga, Arjonne van der Laan, Mattia van der Laan en Marinda Top waren goed voor goud. Zilver was er voor Lianne Bolhuis, Sven Heijkoop, Arianne Kooijinga, Saakje van Zelderen en Han Zwiep terwijl er brons was voor Rowin Zijlstra, Anna Hatzman en Jesper Noordenbos

Naast de medailles werden de bestaande clubrecords, voor zowel de rug- als de schoolslag, verbeterd door Marinda Top, Arianne Kooijinga, Benice Kooijinga, Arjonne van der Laan en Mattia van der Laan

Voor Merel de Vries was het de tweede wedstrijd en ze zwom gelijk een mooie pr op de 50 meter schoolslag. Harriet Noordhof zette haar PR op deze afstand bijna twee seconden scherper neer. Op de 50 meter vrije slag verbeterde Eric Zwiep zijn PR met ruim 5 seconden en zwom Tim Heijkoop bijna 3 seconden van zijn oude tijd af.

Marloes Huizing presteerde goed op de 25 meter vlinderslag waar ze de derde plaats behaalde. Alex Wilkens en Joshua Knoop zwommen op deze afstand beiden een nieuwe PR. Patricia Carneiro da Silva zette op de drie onderdelen waar ze aan deelnam mooie tijden neer. Ook Amarins Brandsma, Xander Huberts en Mandy van Mal zwommen met enthousiasme en presenteerden goed.

In de 4x50 meter schoolslag estafette zwommen drie teams van ZENO tegen elkaar. Ondanks dat dit een ZENO-onderonsje was, zwommen de teams keihard en lagen de eindtijden heel dichtbij elkaar. Hierdoor legde ZENO, bij de estafettes, beslag op alle drie de podiumplaatsen.

Al met al kan worden teruggekeken op een sportieve, plezierige en dus geslaagde wedstrijd.

31-01-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →