Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

21-02-08 Wold & Waard onderhoudt schoolgebouwen

21 februari 2008    Zuidhorn-nieuws
Penta Primair, de vereniging voor christelijk primair onderwijs, heeft het regelen van het onderhoud aan haar 25 scholen in de regio Westerkwartier (Gr) en in de gemeente Noordenveld (Dr) uitbesteed aan woningcorporatie

Penta Primair, de vereniging voor christelijk primair onderwijs, heeft het regelen van het onderhoud aan haar 25 scholen in de regio Westerkwartier (Gr) en in de gemeente Noordenveld (Dr) uitbesteed aan woningcorporatie Wold & Waard. Een dergelijke constructie is zeldZaam in Nederland.

Het dagelijks onderhoud van de schoolgebouwen vraagt tijd en organisatie terwijl een school liever tijd besteedt aan goed onderwijs, geeft Penta Primair als reden. Tijdens de ontwikkeling van een nieuwe school aan De Singel in Grijpskerk zijn de eerste contacten tussen Wold & Waard en Penta Primair gelegd. Gaandeweg die gesprekken kwam ook het onderhoud ter sprake. Uiteindelijk leidde dat ertoe dat de woningcorporatie de zorg voor het dagelijks onderhoud van alle scholen van Penta Primair overnemen.

Op 14 februari is deze samenwerkingsovereenkomst bekrachtigd door de directeur van Penta Primair, Johan Heddema, en de directeur van Wold & Waard, Janneke Klijn. Voorlopig is deze samenwerking voor drie jaar. Hiermee geeft de woningcorporatie invulling aan de wens in de regio een bijdrage te leveren aan maatschappelijk vastgoed. ‘Goed onderhouden scholen in een dorp of wijk zijn voor de sociale samenhang en de leefbaarheid belangrijk. Omdat het onze taak is bij te dragen aan een goede leefbaarheid in het Westerkwartier, is deze samenwerking met Penta Primair eveneens een goede invulling van die taak’, aldus Wold & Waard.

bron: Schildersblad

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Teamfoto conntact 2025

Conntact viert 10-jarig jubileum: van eenmanszaak naar vertrouwd klantcontactcentrum

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
“Zonder de mensen om me heen was Conntact nooit geworden wat het nu is. Ik ben iedereen ontzettend dankbaar.”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over aanmelden Summerproat , sportavond & takkenroute

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 1 april 2025
Lees verder →
Politieauto

Minderjarige zit nog vast na mishandeling Zuidhorner

01 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdagavond raakte 22-jarige man ernstig gewond in Zuidhorn
Lees verder →
Inmeten cvisie (7)

Met passen en meten gaat veel tijd versleten

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Marktkramen ingemeten voor nieuwe inrichting Overtuinen Zuidhorn
Lees verder →
Talero scoort bij poiesz

Talero scoort bij Poiesz

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
De jeugd sponsor actie bij de Poiesz heeft € 720,00 opgeleverd voor jeugd tafeltennisvereniging
Lees verder →
Politieauto

Ernstige mishandeling in Zuidhorn, vijf personen aangehouden

31 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Politie zoekt getuigen en beelden van conflict in Zuidhorn,
Lees verder →